Prodej paliv

Z naší nabídky si můžete vybrat uhlí, brikety a palivové dřevo. Uhlí i brikety jsou vždy čerstvé a trvale skladem v našich halách.

Brikety

Prodáváme brikety volně ložené a nebo balené v pytlích. Hnědouhelné brikety vysoké kvality jsou z Německa. Brikety jsou v papírových pytlích o hmotnosti 20 kg.

 Toto balení usnadňuje přepravu vlastními prostředky z prodejny i manipulaci v domácnosti.

Brikety volně ložené Brikety volně ložené
Pytel briket 20 Kg Pytel briket 20 Kg

Uhlí

Nabízíme , ledvické i mostecké uhlí v různých velikostech - kostka nebo ořech 1,2. Ledvické uhlí do automatických kotlů: ořech 2 je stále na skladě, vyznačuje se

vyšší kvalitou. Některé druhy si můžete zakoupit balené v pytlích na prodejně: např. brikety, ořech 2 -Ledvice, ořech 1-Most,kostka 2-Most, vše v pytlích o váze 20kg.

Uhlí ořech 1 Uhlí ořech

Palivové dřevo, dřevěné brikety a dřevní pelety

Nabízíme kvalitně vysušené palivové dřevo, které je balené v síťovaných pytlích. Na prodejně skladujeme krbové dřevo (velká polena), středně velká polena a třísky. Druh dřeva je obvykle smrk, borovice nebo bříza.

Kromě klasického dřeva prodáváme i dřevěné brikety bukové, které jsou balené v balíčcích po 10 Kg. Jedná se o slisované třísky do tvaru brikety.

Novinka! Prvotřídní dřevěné pelety s vynikající výhřevností a nízkou produkcí popela. Pelety splňují certifikaci ENplus A1. Jedno balení váží 15Kg, celá paleta 70ks - 1050Kg . Cena: viz. ceník.

Krbové dřevo Krbové dřevo
Třísky na zátop Třísky na zátop
Dřevěné brikety Dřevěné brikety
Dřevěné pelety TIMBORY
Dřevěné pelety TIMBORY